MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 11915032
nr 1191 5032
Skrivbyrå
Karl Johan, mahogny. Längd: 107. Djup: 50 cm. Höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:30:47
350 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren